Komerční pojišťovna získala titul „Životní pojišťovna roku v ČR“

12. 12. 2013 9:44

Komerční pojišťovna získala podruhé v řadě nejvyšší ocenění v hodnocení prestižního ekonomického magazínu World Finance. Po loňském prvenství v kategorii Pojišťovna roku v České republice, se Komerční pojišťovna i letos může pochlubit titulem nejvyšším, tentokrát v nově vzniklé kategorii Životní pojišťovna roku v České republice.

Komerční pojišťovna získala titul „Životní pojišťovna roku v ČR“
Foto: Archiv
Popisek: Komerční banka - logo

Komerční pojišťovna opětovně zaujala odbornou porotu ekonomického magazínu World Finance a v celkovém hodnocení obstála letos nejlépe mezi českými pojišťovnami působícími na trhu životního pojištění. Vedle dynamického obchodního růstu v uplynulých 4 letech ocenila porota Komerční pojišťovnu jako společensky odpovědnou firmu věnující se nejrůznějším projektům na pomoc potřebným a podporu životního prostředí. Významným faktorem v hodnocení poroty byly též aktivity Komerční pojišťovny zaměřené na zvýšení klientské spokojenosti.

„Opakované nejvyšší ocenění magazínu World Finance nás velmi těší. Odborná porota ocenila zejména dlouhodobou strategii Komerční pojišťovny zaměřenou na kvalitu klientských služeb, což vnímám jako významné nezávislé potvrzení spolehlivosti a profesionality naší společnosti v  nabízení atraktivních produktů a poskytování souvisejícího klientského servisu. Jedním z klíčových kritérií hodnotitelů byla také společenská odpovědnost firmy a jsem rád, že se Komerční pojišťovna i její zaměstnanci dobrovolně zapojují do nejrůznějších charitativních a sociálních projektů a podporují ochranu životního prostředí. Oceněné vynikající obchodní výsledky Komerční pojišťovny z posledních let vyplývají především z úzké spolupráce s hlavním obchodním partnerem Komerční bankou a společně zavedeného obchodního modelu tzv. bankopojištění," uvedl Stéphane Corbet, generální ředitel Komerční pojišťovny.

Vedle titulu Životní pojišťovna roku v České republice získala letos Komerční pojišťovna v soutěži Hospodářských novin první místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2013 a druhé místo v kategorii Nejlepší životní pojišťovna 2013.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TATRA TRUCKS získala ocenění School Friendly za projekt Tatra do škol

10:12 TATRA TRUCKS získala ocenění School Friendly za projekt Tatra do škol

V pondělí 9. prosince se konal jubilejní 20. ročník slavnostního společenského galavečera, nesoucího…