Koncerty Hradišťanu a Petry Janů při tradičním setkání s občany v Senátu

04.09.2017 21:11 | Zprávy

V sobotu 9. září od 15:00 se uskuteční další ročník tradičního setkání s občany v Senátu. Zúčastní se ho předseda Senátu Milan Štěch a další členové horní komory Parlamentu.

Koncerty Hradišťanu a Petry Janů při tradičním setkání s občany v Senátu
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Pro občany je připraven kulturní program, od 15:10 zahraje folklorní soubor Hradišťan s Jiřím Pavlicou a v 16:45 začne vystoupení Petry Janů s kapelou Amsterdam. Oba koncerty se uskuteční ve Valdštejnské zahradě a jsou zdarma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

EU

Že se EU snaží cenzurovat a šmírovat lidi na internetu s tím souhlasím a jsem ostře proti. Ale vy ještě tvrdíte, že EK zasahuje do voleb po celé Evropě. Jak přesně? A bylo tomu tak i u nás? Budete to prošetřovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

20:16 Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

Celkem 96 481 135 kilogramů leteckého nákladu a pošty odbavilo v roce 2025 pražské letiště. Překonal…