„Dotace pomůže potravinové bance v Ledči nad Sázavou s financováním mezd pěti stávajících zaměstnanců a s částečným pokrytím provozních nákladů,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk. Potravinová banka Vysočina rozdělila v roce 2017 mezi potřebné více než 42 tun potravin v hodnotě 2,4 miliónu korun.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Dokumenty, zásady a pravidla ParlamentníListy.cz
Emisní povolenky
Myslíte, že se blížíme k jejich zrušení? Já si to nemyslím. Nevím, co by se muselo stát, aby ke zrušení došlo. Vy ano? Vždyť o nich jako o řadě dalších věcí rozhodují nevolení lidé. Tak jak docílit toho, aby byli nahrazeni?
Další články z rubriky
19:15 Lesy ČR: Tisíce vyrazily do lesa i v dešti
I přes nepříznivé počasí se na komentované vycházky s lesníky vydaly v sobotu 16. května tisíce lidí…




