Jak uvedl hejtman Michal Hašek, v roce 2015 končí smlouva Automotodromu Brno jako pořadatele Velké ceny ČR. „Jihomoravský kraj to plně respektuje a pro rok 2015 se naše úloha zaměří především na shromáždění veřejných peněz, za které je placena licence na organizaci Velké ceny a samozřejmě také na zvýšení transparentnosti hospodaření. Pro rok 2015 je v rozpočtu Jihomoravského kraje vyčleněna na tento účel částka 20 milionů korun, 10 milionů korun je v návrhu rozpočtu Statutárního města Brna a podle předchozích jednání by 40 milionů korun měla poskytnout Vláda ČR – což v součtu dělá 70 milionů korun na zalistovací poplatek,“ uvedl Michal Hašek.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

