Krajská záchranná služba ocenila osobnosti Nemocnice České Budějovice

29.11.2020 9:44 | Zprávy

Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje letos slaví 15. výročí vzniku. Při této příležitosti se její ředitel MUDr. Marek Slabý, MBA, LL.M rozhodl ocenit pamětní medailí jak zaměstnance ZZS JčK, tak osobnosti, které se významně podílely na formování nově vzniklé organizace a její propojení s nemocniční péčí.

Krajská záchranná služba ocenila osobnosti Nemocnice České Budějovice
Foto: mane.cz
Popisek: nemocnice České Budějovice

Jsou mezi nimi zaměstnanci Nemocnice České Budějovice, a.s., jmenovitě: MUDr. Miroslava Nevšímalová, MUDr. Ladislav Pešl, MUDr. Bohuslav Kuta, MBA a MUDr. František Toušek, FESc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak přesně tedy bude ten spor vyřešen?

V tomto článku píšete o vyřešení sporu s Polskem, ale už ne konkrétně. Můžete být konkrétní a sdělit to řešení? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Hrozna-je-ta-Babisova-vlada-ja-vim-68-let-stary-spor-vyresen-787162

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: 3 procenta činí loňský nárůst celosvětové spotřeby elektřiny

14:05 ČEZ: 3 procenta činí loňský nárůst celosvětové spotřeby elektřiny

Číslo týdne