Krajská zdravotní má novou kolektivní smlouvu

06.08.2015 14:52

Krajská zdravotní, a. s., pod kterou spadá Nemocnice Děčín, Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, Nemocnice Teplice, Nemocnice Most a Nemocnice Chomutov, uzavřela novou kolektivní smlouvu se všemi devíti odborovými organizacemi, které ve společnosti působí. Kolektivní smlouva je platná od 1. 7. 2015 do 30. 6. 2017.

Krajská zdravotní má novou kolektivní smlouvu
Foto: Krajská zdravotní
Popisek: Nemocnice Ústí nad Labem, Krajská zdravotní.

Nová kolektivní smlouva tak navázala na dodatek, který v mezidobí prodlužoval původní smlouvu a mj. obsahoval letošní navýšení mzdových tarifů o 5 procent.

„Jsem rád, že nová kolektivní smlouva napevno zakotvila nejen řadu zaměstnaneckých benefitů, ale také pětiprocentní navýšení mzdových tarifů, které bylo operativně na začátku roku zajištěno dodatkem ke staré kolektivní smlouvě, jako výsledek sociálního dialogu vedeného mezi zaměstnavatelem a odborovými organizacemi působícími v pěti nemocnicích největšího poskytovatele zdravotní péče v Ústeckém kraji,“ uvedl Ing. Jiří Novák, předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s.

„Cením si standardně dobrých vztahů mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci, v případě kolektivní smlouvy zastoupenými odborovými organizacemi. Nová kolektivní smlouva nadále garantuje veškeré zaměstnanecké benefity z předcházejících smluv, jako je například podpora oblasti odborného rozvoje zaměstnanců nebo penzijního spoření,“ dodal Ing. Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní, a. s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČTÚ: Nerespektování výpovědi účastníka může vést až k trestu za agresivní obchodní praktiku

17:27 ČTÚ: Nerespektování výpovědi účastníka může vést až k trestu za agresivní obchodní praktiku

Ukazuje to případ operátora Vodafone, který po svém dřívějším zákazníkovi požadoval platbu za služby…