Krajská zdravotní pořádá kurz aromaterapie u porodu a v šestinedělí

07.05.2017 19:42 | Zprávy

Základy aromaterapie, možnost jejího využití během porodu a v šestinedělí, praktický nácvik masáží je program kurzu aromaterapie u porodu a v šestinedělí, který proběhne v děčínském klubu Rákosníček. Přednášet porodním asistentkám a všeobecným sestrám přijede profesionální aromaterapeutka Ludmila Kotalíková z Prahy.

Krajská zdravotní pořádá kurz aromaterapie u porodu a v šestinedělí
Foto: decin.cz
Popisek: Nemocnice v Děčíně

Kurz pořádá Gynekologicko – porodnické oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín, o. z., které poskytuje pro Děčínsko a přilehlou spádovou oblast péči o ženu a plod v průběhu těhotenství, při porodu a v šestinedělí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS: Nezapomeňte na bezpečnost doma ani na cestách

22:08 HZS: Nezapomeňte na bezpečnost doma ani na cestách

Věnovat několik minut přípravě svého domova i samotné cesty se vyplatí.