Krajská zdravotní pořádá seminář sester intenzivní péče

23.02.2017 9:40 | Zprávy

Klinika anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., ve spolupráci s anesteziologicko-resuscitačními odděleními děčínské, teplické, mostecké a chomutovské nemocnice, pořádá pod záštitou Ing. Petra Fialy, generálního ředitele Krajské zdravotní, a. s., Krajský seminář sester intenzivní péče. Stěžejními tématy semináře budou cévní vstupy, psychosociální aspekty práce v oblasti intenzivní péče a nové ošetřovatelské postupy.

Krajská zdravotní pořádá seminář sester intenzivní péče
Foto: Krajská zdravotní
Popisek: Nemocnice Ústí nad Labem, Krajská zdravotní.

Akce proběhne ve čtvrtek 23. února 2017 od 10.00 do 17.30 hodin v přednáškových prostorách Vzdělávacího institutu Krajské zdravotní, Ústí nad Labem.

Klinika anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny (KAPIM) zajišťuje 24 hodin denně anesteziologickou službu pro všechna oddělení Masarykovy nemocnice, resuscitační a intenzivní péči na centrální jednotce intenzivní péče, příjem kriticky nemocných na oddělení emergency, službu analgetického týmu, provoz ambulance bolesti i anesteziologické ambulance. Rozsahem a kvalitou poskytované péče se pracoviště zařadilo mezi největší kliniky v České republice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Karel Haas byl položen dotaz

Napadnete EET zase u ústavního soudu?

Sám říkáte, že je EET protiústavní. A druhá věc, máte v plánu její opětovné zrušení, když budete ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP: Doklimatizaci tramvají Škoda 15T provede polská ENIKA

16:13 DPP: Doklimatizaci tramvají Škoda 15T provede polská ENIKA

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) vysoutěžil dodavatele doklimatizace salonu pro cestující v pražsk…