Krajské včely jsou plné života. Jejich počet naroste

05.04.2016 10:09 | Zprávy

První rozšiřování včelstev má za sebou včelnice na střeše Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Oddělky, které byly na kraj přivezeny v červnu loňského roku, se rozšířily z jednoho nástavku na dva, počet plástů tak vzrostl z 33 na 66 a včely jsou naddimenzovány v růstu.

Krajské včely jsou plné života. Jejich počet naroste
Foto: Archiv
Popisek: Včely

„Jde vidět, že včelám střecha Krajského úřadu Jihomoravského kraje svědčí. Včely velice dobře prosperují, nosí velké množství sladiny i pylu. Matky už kladou vajíčka na plné obrátky,“ řekl Augustin Uváčik, který se o tři včelstva Jihomoravského kraje stará.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Jan Schiller byl položen dotaz

Pomoc Ukrajině

Jste pro pomoc Ukrajině, to i já. Jak se ale díváte na pomoc ukrajinským uprchlíkům zde? Podle mě mají mnohem víc výhod než občané ČR, kteří potřebují pomoc od státu. Ano, ti sice nejsou uprchlíci, ale měli by proto na tom být hůř

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha ve výběrových řízeních vybrala ředitele příspěvkových organizací

16:26 MHMP: Praha ve výběrových řízeních vybrala ředitele příspěvkových organizací

Rada hl. m. Prahy dnes projednala výsledky aktuálních výběrových řízení na ředitele tří příspěvkovýc…