Královéhradecký kraj: Krajské peníze podpoří volnočasové aktivity

02.06.2018 15:04 | Zprávy

Na volnočasové aktivity pro děti a mládež do 30 let zajišťované neziskovými organizacemi v Královéhradeckém kraji poskytne kraj přes půl milionu korun. Rozdělení dotace z programu „Naplňování Koncepce podpory mládeže v Královéhradeckém kraji v roce 2018“ mezi 19 žadatelů musí ještě schválit krajské zastupitelstvo.

Královéhradecký kraj: Krajské peníze podpoří volnočasové aktivity
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

O dotaci žádaly kraj skautské a tábornické oddíly, ale také modelářské centrum, klub žen nebo taneční škola.

„Chceme podpořit pořádání táborů, organizování závodů a dalších pohybových aktivit pro děti, provoz tvůrčích dílen nebo kurzy bezpečného chování, které zajistí instruktoři akreditovaní ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je důležité nabídnout dětem možnosti k účelnému vyplnění volného času a všestrannému rozvoji vlastní osobnosti. Pomáháme tím také prevenci patologických společenských jevů,“ říká radní Pavel Hečko odpovědný za oblast regionálního rozvoje, grantů a dotací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Cena dálniční známky.

Dobrý den, kdy navrhnete snížení cen dálničních známek? Máte pocit, že cena 2570 Kč za roční známku odpovídá stavu dálniční sítě v České republice v porovnání s okolními zeměmi? Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Kyberšmejdi s novým rokem oprášili starý podvod

22:31 VZP: Kyberšmejdi s novým rokem oprášili starý podvod

S nadcházejícím rokem zaznamenala Všeobecná zdravotní pojišťovna mimořádně intenzivní vlnu podvodnýc…