Královéhradecký kraj: Nový jízdní řád přinese více přímých spojů

02.03.2021 18:47 | Zprávy

Od neděle 7. 3. 2021 pojedou autobusy podle nového jízdního řádu. Změny přinesou více přímých spojů mezi většími městy. V oblasti Libáňska začne fungovat nová dopravní koncepce.

Královéhradecký kraj: Nový jízdní řád přinese více přímých spojů
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

Linka z Hradce Králové do Deštného v Orlických horách se dočká nových přímých spojů. V odpolední špičce pojedou autobusy mezi Hradcem Králové a Dobruškou přes Třebechovice pod Orebem každou hodinu.

Nové přímé spoje pojedou také mezi Náchodem a Trutnovem a mezi Trutnovem a Hradcem Králové. „Stávající nabídku spojů mezi Trutnovem a Hradcem Králové doplní další spoje tak, že od 6:20 do 18:30 pojedou z Hradce Králové každé dvě hodiny. Mezi Hradcem Králové a Dvorem Králové nad Labem tyto spoje prokládají vlaky R14 tak, že každou hodinu jede přímý spoj,“ říká radní pro dopravu Václav Řehoř.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Severočeské muzeum představuje unikátní projekt na ochranu sbírek

22:08 Severočeské muzeum představuje unikátní projekt na ochranu sbírek

Součástí většího projektu Zlepšení ochrany a zpřístupnění knihovního a sbírkového fondu Severočeskéh…