„Společně se zástupci jičínské nemocnice i se zástupci města jsme se domluvili, že lékařskou pohotovostní službu prozatím v Nové Pace zachováme, a to na zkušební dvouměsíční provoz v nové, omezené provozní době. Po tomto zkušebním období provedeme vyhodnocení a rozhodneme, zda je efektivní tuto ambulanci z hlediska odborného, systémového, ale i ekonomického v Nové Pace zachovávat,“ řekl Aleš Cabicar, náměstek hejtmana odpovědný za zdravotnictví.
Na jednání na téma restrukturalizace lékařské pohotovostní služby v jičínském regionu se vedení města Nová Paka, Oblastní nemocnice Jičín a Královéhradeckého kraje dohodla na zkušebním období únor – březen 2017, ve kterém bude lékařská pohotovostní služba v Nové Pace i nadále fungovat, a to v následujících časech:
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.




