Královéhradecký kraj: Začala oprava silnice mezi Novým Bydžovem a Chlumcem nad Cidlinou

04.07.2020 12:31 | Zprávy

Mezi Novým Bydžovem a Chlumcem nad Cidlinou začala rekonstrukce silnice II/327 v hodnotě přes 143 milionů korun. Většinu nákladů pokryje evropská dotace z Integrovaného regionálního operačního programu. Práce zahrnují rekonstrukci vozovky a revitalizaci odvodnění.

Královéhradecký kraj: Začala oprava silnice mezi Novým Bydžovem a Chlumcem nad Cidlinou
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

„Silnice II/327 spojující Nový Bydžov a Chlumec nad Cidlinou má velký význam nejen pro místní, ale i pro celý širší region. Jedná se o jednu z největších letošních investic do obnovy krajské silniční sítě,“ říká první náměstek hejtmana Martin Červíček odpovědný za oblast dopravy a silničního hospodářství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

16:32 Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů. Drony pomohou zjistit skutečnou početnost ohro…