LEO Express cestujícím přistaví vozidlo až k vlaku a odveze vás, kam chcete

29.10.2012 8:50 | Zprávy
autor: LEO Express

Nový železniční dopravce LEO Express nabídne svým zákazníkům prémiovou službu. Cestující v jeho spojích si budou moci kdykoliv, byť třeba na poslední chvíli, snadno a za zvýhodněné ceny objednat automobil dle svého výběru přímo až k nástupišti v Praze a Ostravě a dopravit se tak buď do místa odjezdu nebo z cílové stanice tam, kam budou potřebovat. LEO Express totiž odstartoval partnerství s přední mezinárodní autopůjčovnou SIXT.

LEO Express cestujícím přistaví vozidlo až k vlaku a odveze vás, kam chcete
Foto: LEO Express
Popisek: Nová souprava LEO Express se poprvé předvedla v Česku

„Z našich průzkumů a zkušeností jednoznačně vyplývá, že cestující chtějí možnost komfortně se dopravit k naší soupravě nebo ze stanice, kam je dovezeme. Proto přinášíme tuto novou službu, která je součástí uceleného konceptu návazné dopravy LEO Express. Kdykoliv si náš zákazník bude chtít zapůjčit auto pro to, aby s námi mohl jet, stačí, když o tuto službu jednoduše požádá při objednání jízdenky v našem rezervačním systému na internetu, na našich prodejních místech nebo přímo ve vlaku u stevarda a už se nemusí o nic starat. Vozidlo mu autopůjčovna přistaví tam, kam si řekne, třeba až k nástupišti, a to tehdy, kdy bude chtít. Moderní švýcarské soupravy LEO Express dopraví cestující pohodlně a rychle do stanic na trase mezi Prahou a Ostravou. Bohužel nemůžeme zastavovat všude, naše zákazníky ale dokážeme díky této službě dovézt v podstatě kamkoliv. Nabídneme tak absolutní pohodlí,“ vysvětluje princip této nové služby Leoš Novotný, zakladatel a generální ředitel společnosti LEO Express.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

22:33 MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

Shodit mediální nálepky, představit se tváří v tvář a jasně deklarovat, že základem nové etapy resor…