LEO Express vyhlašuje další vlnu náboru stevardů a stevardek

06.09.2012 13:33

Český železniční dopravce LEO Express pokračuje v přípravách na rozjezd a vyhlašuje další vlnu náboru stevardů a stevardek do moderních souprav LEO Express. Zájemci o tuto pozici se mohou až do konce září hlásit na kontakty uvedené na www.le.cz v rubrice Kariéra, kde jsou zveřejněny i podmínky pro uchazeče.

LEO Express vyhlašuje další vlnu náboru stevardů a stevardek
Foto: LEO Express
Popisek: Nová souprava LEO Express se poprvé předvedla v Česku
reklama

 

Již v srpnu do LEO Express nastoupila první skupina stevardů a stevardek, kteří nejprve prošli výběrovým řízením a kteří v současnosti absolvují důkladný nástupní výcvik. LEO Express již posílil také o strojvedoucí, dispečery, operátory call centra a pokladní. Počet členů vlakových posádek a dalších pracovníků nezbytných pro prosincový rozjezd dopravy společnosti LEO Express mezi Prahou a Ostravou přesáhne na konci roku 2012 stovku. 
 
LEO Express zájemcům o práci nabízí příležitost stát se součástí perspektivní a rychle rostoucí firmy, atraktivní pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity a možnost osobního a profesního rozvoje. 
 
„Stevardi a stevardky jsou pro úspěch naší společnosti nesmírně důležití, oni jsou ti vojáci v poli každodenní bitvy o zákazníka. Svým jednáním bezprostředně ovlivňují to, jaký dojem si z našich služeb odnesou cestující. Proto se našim zaměstnancům snažíme vytvořit co nejlepší pracovní podmínky. Pro mě osobně je kromě základních profesních dovedností a kvalit na stevardech důležité, aby to byly pozitivně laděné osobnosti, které dokážou zvládnout úkoly v LEO Express, poradí si s praktickými nesnázemi a především dovedou skvěle komunikovat s lidmi a vycházet cestujícím vstříc. Na zákazníky musíme myslet neustále a dělat vše pro to, abychom splnili  jejich přání – pokud možno i ta, která je ještě ani nenapadla. Pro cestující se budeme snažit dělat vždy něco navíc a poskytovat jim maximálně kvalitní služby,“ vykresluje svou vizi Leoš Novotný, majitel společnosti LEO Express.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: LEO Express

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Nevyužívanému plynojemu MAN v Ostravě zbývají poslední týdny

12:39 ČEZ: Nevyužívanému plynojemu MAN v Ostravě zbývají poslední týdny

Plynojem MAN na ulici 1. máje nedaleko centra ostravských Mariánských Hor čeká osud mnoha dalších pr…