Ladislav Pavlík je novým marketingovým ředitelem společnosti PROFI CREDIT Czech

26.08.2014 11:20 | Zprávy

Novou posilou českého PROFI CREDITu je Ladislav Pavlík (39). Jeho hlavním úkolem v roli marketingového ředitele bude řízení marketingového oddělení v České republice. Ve funkci nahrazuje Kateřinu Švarcovou, která ze společnosti odchází.

Ladislav Pavlík je novým marketingovým ředitelem společnosti PROFI CREDIT Czech
Foto: PROFI CREDIT
Popisek: PROFI CREDIT

Do PROFI CREDITu přichází Ladislav Pavlík z HB Reavis Group kde pracoval jako PR & Marketing manager pro Českou republiku a Polsko. Pavlík má bohaté zkušenosti v oboru marketingové a mediální komunikace, více než 16 let působil na obdobných pozicích v soukromé sféře i ve státní správě, například ve společnostech Apotex, TV Prima nebo na Magistrátu města Kladna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Finance

Co přesně se po praktické stránce změní, když projde návrh vlády a MF bude mít větší vliv na rozpočty nezávislých institucí? Já nevím, ale pokud jde o peníze, které těmto institucím dává stát, proč by na přidělování financí neměl mít vlil? Kdo by ho pak měl mít. Teda pokud jde o peníze státu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Letos se do světa rozletí 22 mláďat sokolů

13:28 ČEZ: Letos se do světa rozletí 22 mláďat sokolů

Sečteno, podtrženo a okroužkováno; sokolí budky umístěné na výškových stavbách Skupiny ČEZ tak může …