Lesy ČR: Drábské světničky jsou krátkodobě uzavřeny, jde o bezpečnost

11.09.2018 18:40 | Zprávy

Skalní hrad Drábské světničky ve Středočeském kraji je kvůli nezbytným opravám krátkodobě uzavřen, a to od 11. do 13. září. Jde o bezpečnost. Areál spravuje podnik Lesy České republiky.

Lesy ČR: Drábské světničky jsou krátkodobě uzavřeny, jde o bezpečnost
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

„Areál je velmi navštěvovaný. Po náročné letní sezóně je nezbytná oprava schodů od vstupního objektu a dále nad informační cedulí na stezce směrem od Krásné vyhlídky,“ uvedl František Gebhart, technik pro stavební činnost z podniku Lesy ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jsem proti nim a jsem rád, že někdo bojuje za nás. Ale když tvrdíte, že je hodláte případně neimplementovat do české legislativy. Je to takto jednoduše možné? Myslíte, že to v EU projde, že nás to pak nebude stát taky dost peněz?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

13. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:52 13. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 13. týdnu…