Lesy ČR: Ekonomickým ředitelem bude od ledna Daniel Szórád

30.12.2022 9:10 | Tisková zpráva

Ekonomickým ředitelem Lesů České republiky se 1. ledna 2023 stane Daniel Szórád. Jmenuje ho generální ředitel Dalibor Šafařík.

Lesy ČR: Ekonomickým ředitelem bude od ledna Daniel Szórád
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

„Rozhodl jsem se po pečlivé úvaze,“ řekl Dalibor Šafařík a pokračoval: „Pozice ekonomického ředitele je spojena s řešením řady úkolů, které nelze odkládat, a po mém jmenování zůstala neobsazená. Přímo jsem tedy oslovil několik adeptů. Zásadní byla detailní znalost státního podniku i lesního hospodářství a dlouholetá ekonomická a manažerská praxe,“ uvedl generální ředitel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Chápu dobře, že jste prezidenta označil za monstrum?

A jestli jste přesvědčen, že je rozhodnutí ústavního soudu nezákonné, přiznám se, že já k němu mám také výhrady, ale nejsem právník a zajímá mě tak, co uděláte nebo co se dá dělat, když obecně s rozhodnutím ústavního soudu někdo nesouhlasí? Dá se vůbec odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

27. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:32 27. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 27. týdnu…