Lesy ČR: O víkendu pozorovali návštěvníci Teplického skalního města sokoly

11.06.2017 18:50 | Zprávy

Návštěvníci pomocí stativového dalekohledu pozorovali o víkendu v Teplickém skalním městě sokoly stěhovavé. Na konci dubna sokolí pár vyseděl tři mláďata. Ta se nyní učí létat. Projekt připravil státní podnik Lesy ČR a Správa CHKO Broumovsko.

Lesy ČR: O víkendu pozorovali návštěvníci Teplického skalního města sokoly
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

„Aby návštěvníci mláďata nerušili, část okruhu je uzavřena,“ vysvětluje Markéta Kavková z libereckého krajského ředitelství státního podniku Lesy ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberecký kraj: Téměř 700 volných míst na středních školách

22:03 Liberecký kraj: Téměř 700 volných míst na středních školách

V kraji zůstává 688 volných míst na čtyřletých studijních oborech, kam se mohou hlásit zájemci ve 2.…