Lesy ČR: V Českém ráji opět vynikne skalní masiv se zříceninou hradu Trosky

04.02.2019 12:13 | Zprávy

V okolí zříceniny hradu Trosky na Semilsku v Libereckém kraji se začalo koncem ledna s kácením asi stovky stromů. Práce potrvají měsíc.

Lesy ČR: V Českém ráji opět vynikne skalní masiv se zříceninou hradu Trosky
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

„Proředíme nepůvodní nebo náletové dřeviny, většinou modříny, akáty a smrky. V krajině tak opět vynikne skalní masiv s dominantou Trosek,“ uvedl Ludvík Řičář, ředitel Krajského ředitelství Lesů ČR v Liberci. Těžbu v přírodní a národní kulturní památce provádí Lesy České republiky po dohodě se zástupci Agentury ochrany přírody a krajiny ČR a Národního památkového ústavu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

22:03 Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

Ministr obrany Jaromír Zůna dnes podepsal se starostou města Vyškova Karlem Jurkou Memorandum o vzáj…