Lesy ČR pronajmou 48 honiteb

05.02.2020 17:11 | Zprávy

Výběrové řízení na desetiletý pronájem 48 volných honiteb vyhlásily Lesy České republiky. Únorový termín podání nabídek je pro každou honitbu jiný, informace zájemci naleznou na podnikovém webu.

Lesy ČR pronajmou 48 honiteb
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

Přehled všech honiteb nabízených k pronájmu podnik zveřejnil 31. ledna ZDE. Kromě termínu podání nabídek a všech podrobností, které se týkají výběrového řízení, jsou přiložené i výměry a hranice honiteb vyznačených v mapě, podklady pro zpracování mysliveckého záměru či informace o normovaných stavech zvěře. Při hodnocení nabídek bude mít 70procentní váhu cena a 30procentní hodnotu myslivecký záměr. „Předpokládám, že smlouvy podepíšeme do konce března,“ uvedl Josef Vojáček, generální ředitel Lesů ČR. Podle nového typu smlouvy může podnik ovlivňovat plány lovu, což povede k potřebné regulaci zvěře a úspěšné obnově lesů. Nájemcům hrozí za nedodržení sjednaných podmínek přísné sankce až okamžité ukončení smlouvy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Vy pořád mluvíte o svobodě slova a politickém procesu

Ale když to, co tvrdíte vy nebo máte na plakátech řekne někdo jiný, jde před soud. A co vím, někteří za to dostali i tresty. Kde je rovnost a spravedlnost? Zastali jste se nějak těch, co za svůj názor, kterým prezentovali třeba i vaše názory, byli potrestáni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Příznivci demografie se sejdou v Jihlavě

19:28 ČSÚ: Příznivci demografie se sejdou v Jihlavě

Ve dnech 20.–22. května 2026 se uskuteční 55. konference České demografické společnosti.