Lesy ČR znovu vyhlásily výběrové řízení na ředitele pro lesní a vodní hospodářství

10.02.2023 12:39 | Tisková zpráva

Výběrové řízení na pozici ředitele lesního a vodního hospodářství znovu vyhlásily Lesy České republiky. Předchozí řízení generální ředitel zrušil.

Lesy ČR znovu vyhlásily výběrové řízení na ředitele pro lesní a vodní hospodářství
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

„Předložené koncepce managementu tohoto úseku neodpovídaly kladeným nárokům a požadavkům,“ zdůvodnil své rozhodnutí Dalibor Šafařík, generální ředitel Lesů ČR.

Přihlášky je možné podávat do 22. února 2023. 

Ředitel/ka lesního a vodního hospodářství

Podklady pro přihlášení do výběrového řízení:

- přihláška, motivační dopis s nástinem koncepce lesního a vodního hospodářství LČR, s.p. (rozsah max. 4 x A4);

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: „Béčka“ na konci pravidelného provozu

7:01 České dráhy: „Béčka“ na konci pravidelného provozu

Celkový počet provozních ‚koženek‘ rychle klesá. V minulosti byly osobní vozy UIC-Y/B 70, mezi lidmi…