Lesy ČR zrenovují turistickou stezku v údolí Robečského potoka u České Lípy

12.10.2013 9:40 | Zprávy

Lesy České republiky, s. p., připravují rozsáhlou rekonstrukci turistické stezky v údolí Robečského potoka u České Lípy v Libereckém kraji vedoucí lesním porostem v národní přírodní památce Peklo.

Lesy ČR zrenovují turistickou stezku v údolí Robečského potoka u České Lípy
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

„V rámci rekonstrukce budou obnoveny dřevěné zpevněné chodníky. Generální opravy se dočkají i dvě lávky přes Robečský potok. Práce budou probíhat po menších etapách, začnou již nyní v říjnu, přičemž pokračovat budou až do příštího roku. Předpokládané náklady na rekonstrukci stezky přestavují částku ve výši cca čtyř milionů korun,“ vysvětluje ekonomický ředitel Lesů ČR Michal Gaube, pověřený zároveň řízením LČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: ESOZ Chomutov již zná své novodobé Prokopy Diviše

19:34 ČEZ: ESOZ Chomutov již zná své novodobé Prokopy Diviše

Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2025/26, který pro studenty elektrooborů z partnersk…