Letiště Praha: Letecká společnost Ural Airlines bude létat do Moskvy

01.01.2019 22:47 | Zprávy

Ruská letecká společnost Ural Airlines potvrdila, že od 26. prosince letošního roku zahájí přímé pravidelné lety mezi Letištěm Václava Havla Praha a letištěm Žukovskij, které se nachází nedaleko Moskvy.

Letiště Praha: Letecká společnost Ural Airlines bude létat do Moskvy
Foto: Archiv
Popisek: Letiště Praha - logo

Linka bude provozována v ranních časech až čtyřikrát týdně - ve středu, čtvrtek, sobotu a v neděli. Aerolinka bude na tuto nasazovat letadla rodiny Airbus A320. Kromě Moskvy létá Ural Airlines také do ruského Jekatěrinburgu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Korupce

Je to marný, je to marný, je to marný. Nemyslíte, že přesně to platí o boji s korupcí u nás? Nejen v Praze? Snad všichni politici mluví o tom, jak s ní chtějí skoncovat, ale realita je jiná. Vy o korupci mluvíte často, navrhla jste ale nějaká konkrétní opatření, která by jí zamezila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Včely se v Praze těší oblibě

7:27 MHMP: Včely se v Praze těší oblibě

Včelám medonosným se v Praze dlouhodobě daří, některé městské části mají například 40 až 50 včelstev…