Letiště Praha: Ryanair bude létat do Košic a na Kypr

05.07.2020 12:37 | Zprávy

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair už na konci června oficiálně oznámila, že během léta spustí další dvě nové přímé linky z Prahy.

Letiště Praha: Ryanair bude létat do Košic a na Kypr
Foto: Archiv
Popisek: Letiště Praha - logo

Dopravce bude od srpna nově létat do slovenských Košic a do oblíbeného letoviska Pafos na Kypru. Obě linky budou v provozu dvakrát týdně. Zároveň Ryanair navýší počet letů do dalších letních destinací – do Malagy a Zadaru a také na ostrovy Korfu, Mallorca a Rhodos. V rámci letního letového řádu tak bude Ryanair nabízet spojení do celkem 23 destinací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Ochrana dětí

K něčemu novela, která vlastně neřeší ten největší problém, a to, aby děti nemohli být svěřeny do péči rodičům, kteří jsou nebezpeční, což stálo život třeba právě Viktorku? Nebo pokud to řeší a já se mýlím, tak můžete mi říci jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Jadernou maturitu v Temelíně letos úspěšně složilo 110 studentů

19:34 ČEZ: Jadernou maturitu v Temelíně letos úspěšně složilo 110 studentů

Přesně 110 talentovaných studentů z 33 středních škol a gymnázií z celé České republiky má pro letoš…