Letiště Praha hledá zájemce o pronájem obchodního prostoru ve veřejné části letiště

14.04.2019 7:34 | Zprávy

Letiště Praha vypsalo otevřené koncesní řízení na provozovatele obchodní jednotky ve veřejné části letiště. Nový nájemník nahradí současnou provozovnu rychlého občerstvení Subway, která se nachází ve spojovací chodbě mezi Terminálem 1 a Terminálem 2.

Letiště Praha hledá zájemce o pronájem obchodního prostoru ve veřejné části letiště
Foto: Archiv
Popisek: Letiště Praha - logo

Letiště opět hledá nájemce, který nabídne cestujícím formu rychlého občerstvení. Termín pro podávání přihlášek je do 6. května 2019 a základní doba nájmu má být pět let.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Studenti ostrovské průmyslovky převzali ceny Prokopa Diviše a Digiše

16:32 ČEZ: Studenti ostrovské průmyslovky převzali ceny Prokopa Diviše a Digiše

Tři nejlepší studenti z prvního až třetího ročníku SPŠ Ostrov, a také tři nejlepší studenti z celé š…