Liberecký kraj: Konference Technologie do škol 2023 je za dveřmi

28.03.2023 17:56 | Tisková zpráva

Opět po roce se uskuteční konference s doprovodnou výstavou Technologie do škol 2023. Již pátý ročník se bude konat ve středu 26. dubna 2023 na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné škole, Masarykova 3, v Liberci.

Liberecký kraj: Konference Technologie do škol 2023 je za dveřmi
Foto: Liberecký kraj
Popisek: Liberecký kraj - logo

Od 9 do 15 hodin se uskuteční program v aule a přilehlých prostorách. Akce je určena ředitelům všech stupňů škol, pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům se zájmem o informatiku i odborně zaměřené veřejnosti.

Firmy, instituce a lektoři seznámí účastníky s novinkami v oblasti informačních technologií a jejich využití ve školách a vzdělávání. Kromě přednášek si účastníci vyzkouší práci s technologiemi i v rámci praktických workshopů. Zároveň bude dostatečný prostor pro setkávání a individuální diskuse v rámci doprovodné výstavy.

Anketa

Má vláda zvýšit základní sazbu DPH z 21 % na 23 %?

4%
96%
hlasovalo: 26156 lidí

„Věříme, že po předchozích velmi úspěšných ročnících si konference i letos najde své spokojené návštěvníky,“ uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost. „Probírat se bude například hojně diskutované téma umělé inteligence ve vzdělávání, možnosti virtuální reality, robotiky nebo kybernetická bezpečnost. Spektrum témat a přítomných firem bude široké, a tak si každý účastník jistě přijde na své.“ Celý program včetně obsahu jednotlivých příspěvků je k dispozici ZDE.

Účast na akci je pro přihlášené zdarma, přihlašování je možné do 20. dubna 2023 prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE. V případě dotazů mohou zájemci kontaktovat Martinu Vojtěchovou (e-mail: martina.vojtechova@kraj-lbc.cz, tel: 485 226 402).

Konference Technologie do škol se koná v rámci projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje II (CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0019560).

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Miroslav Balatka byl položen dotaz

Můžete definovat, co je dezinformace?

Všichni o nich mluví, ale co to přesně je? Třeba za covidu jsme byly svědky toho, jak se měnilo, co je pravda a co dezinformace

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Rok 2023 byl pro technické služby ve znamení inovací a nových projektů

19:02 Královéhradecký kraj: Rok 2023 byl pro technické služby ve znamení inovací a nových projektů

Komunikace s širší veřejností, digitální mapy, interaktivní hřiště nebo aplikace pro hlášení drobnýc…