Liberecký kraj: Kvůli odstraňování parovodu bude příjezd ke krajskému úřadu částečně omezen

30.03.2019 18:23 | Zprávy

V pondělí 1. dubna zahájí Teplárna Liberec, a.s. v několika úsecích v širším centru města stavební práce spojené s odstraňováním povrchově vedeného parovodu.

Liberecký kraj: Kvůli odstraňování parovodu bude příjezd ke krajskému úřadu částečně omezen
Foto: kraj-lbc.cz
Popisek: Liberecký kraj

Pro jeho nové umístění do země musí být výkop provedený přes celou šířku vozovky. Provoz na stezce pro chodce a cyklisty nebude omezen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústavní soud: Soudní přezkum propuštění duchovních

7:27 Ústavní soud: Soudní přezkum propuštění duchovních

Obecné soudy nejenže nejsou oprávněny rozhodovat o trvání služebního poměru duchovních, ale ani v té…