Liberecký kraj opět podpoří projekty pro zlepšení životního prostředí a zemědělství

15.01.2023 9:02 | Tisková zpráva

V rámci Dotačního fondu Libereckého kraje mohou zájemci do konce letošního února žádat o dotace na ekovýchovu, ochranu přírody, předcházení vzniku odpadů, včelařství a lokální zemědělskou produkci. Kraj pro ně připravil celkem 8,75 milionu korun.

Liberecký kraj opět podpoří projekty pro zlepšení životního prostředí a zemědělství
Foto: kraj-lbc.cz
Popisek: Liberecký kraj

„Obce, školy, lokální zemědělci, spolky a další organizace, ale i jednotliví občané mohou mít skvělé nápady, jak zlepšit životní prostředí ve svém okolí. A Liberecký kraj je připraven takové projekty s místní znalostí podpořit,“ uvedl Václav Židek, radní Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

David Smoljak byl položen dotaz

Co by teda měla ČR a EU udělat?

Jak zajistit spravedlivý mír a jak Ukrajině garantovat bezpečnost? Mluví o tom dost politiků, ale já upřímně nevím, co má být tou garancí? Spravedlivý mír chápu, jen se tedy obávám, že k němu asi nedojde. USA chce kapitulaci Ukrajiny a EU proto spravedlivý (ani jiný) mír nedělá nic.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

22:08 Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …