Liberecký kraj zazářil na TOURFILM a TOURREGIONFILM

08.10.2013 15:15

Portál cestovního ruchu Libereckého kraje www.liberecky-kraj.cz si odnesl první místo v kategorii multimédia na dvacátém ročníku TOURREGIONFILM, který se konal 3. – 4. října v Karlových Varech, kde současně probíhal 46. ročník nejstaršího filmového festivalu s turistickou tématikou TOURFILM. Z něj si Liberecký kraj odvezl cenu poroty PRIX JURY za reklamní spot, který natočil v rámci turistického DVD představeného na jaře letošního roku.

Liberecký kraj zazářil na TOURFILM a TOURREGIONFILM
Foto: liberec.cz
Popisek: Detail liberecké radnice při západu slunce

„Velice si ocenění vážíme a je to pro nás motivace dále portál rozvíjet a zlepšovat tak, aby návštěvníkům poskytoval co nejlepší služby“, uvedla Hana Maierová, náměstkyně hejtmana pro resort cestovního ruchu, kultury a památkové péče, která osobně převzala cenu v Karlových Varech.

Na portále najdete kromě tipů na výlety, aktuality z cestovního ruchu, virtuální prohlídky, či oceněný spot a další filmy z turistického DVD, a to v sekci multimédia.

TOURFILM a TOURREGIONFILM jsou festivaly, který se zabývá tématikou regionálních filmů, reklamních spotů a multimediálních prezentací v oboru cestovního ruchu.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kraj-lbc.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Asociace malých a středních podniků a živnostníků vyzývá vládu, aby konečně pomohla podnikatelům postiženým předvánočním lockdownem

15:13 Asociace malých a středních podniků a živnostníků vyzývá vládu, aby konečně pomohla podnikatelům postiženým předvánočním lockdownem

Tisíce drobných podnikatelů a živnostníků před koncem loňského roku tvrdě zasáhl zákaz adventních a …