Likvidace zbývajících odpadů z Bulovky má začít v březnu

10.02.2016 9:10 | Zprávy

V březnu by mohla začít likvidace zbývající části nelegálně navezených odpadů z lokality Arnoltice – Bulovka. Liberecký kraj rozhodl o výběru nejvhodnější nabídky veřejné zakázky „Odstranění ilegálního návozu odpadů z lokality Arnoltice – sanace ekologické zátěže“. Pokud vše půjde hladce, bude prostor s nelegálně navezenými odpadu z Německa definitivně čistý o letních prázdninách letošního roku.

Likvidace zbývajících odpadů z Bulovky má začít v březnu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vše zavinilo zrušení nemocnice ve Vysočanech

„Ve druhé části odstraňování nelegální skládky bude vytěženo na 4 500 tun plastových a textilních odpadů. Stejné množství bylo z lokality odvezeno k likvidaci do spalovny odpadů v rámci 1. etapy v roce 2014, kterou platila německá agentura SAA,“ uvedl Josef Jadrný, náměstek pověřený řízením resortu životního prostředí a zemědělství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Investice po povodních už přesáhly 170 milionů

22:03 Lesy ČR: Investice po povodních už přesáhly 170 milionů

Za více než 170 milionů zatím Lesy ČR opravily koryta vodních toků i lesní cesty v Moravskoslezském …