Limity jsme my: Čtyři stovky lidí protestují před elektrárnou Chvaletice

05.07.2019 12:57 | Zprávy

V současnosti se před elektrárnou Chvaletice odehrává protestní pochod, kterého se účastní přes čtyři stovky lidí. Protestují tak proti laxnímu přístupu státu ke snižování skleníkových emisí.

Limity jsme my: Čtyři stovky lidí protestují před elektrárnou Chvaletice
Foto: kr-pardubicky.cz
Popisek: Elektrárna Chvaletice

Demonstranti požadují co nejrychlejší uzavření elektrárny Chvaletice a konec těžby a spalování uhlí, které je u nás hlavní příčinou stále se zhoršující klimatické krize. Akce je součástí akčních dnů proti uhlí, které vyhlásila iniciativa Limity jsme my v rámci letošního Klimakempu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha hledá dodavatele pro navigačně-informační systém a vizuální styl

16:13 Letiště Praha hledá dodavatele pro navigačně-informační systém a vizuální styl

Letiště Praha vyhlásilo výběrové řízení na dodavatele, který zajistí přípravu manuálu navigačního a …