Lipno láká před víkendem na ideální sněhové podmínky

07.01.2016 12:35

Nejlepší víkend v letošní zimě zažijí lyžaři ve Skiareálu Lipno. Ten hlásí ideální podmínky a přes čtyři kilometry sjezdových tratí, na kterých je půl metru technického i čerstvě napadaného přírodního sněhu.

Lipno láká před víkendem na ideální sněhové podmínky
Foto: Archiv Skiareál Lipno
Popisek: Skiareál Lipno

„Díky zlepšenému počasí pokračujeme v zasněžování dalších tratí. Zatím jsou otevřené sjezdovky Jezerní, Spojovací, Lišáka Foxe a Dámská,“ uvedl ředitel Skiareálu Lipno Petr Dušek.

Na lipenských sjezdovkách je denně přes 1500 lyžařů, kteří využívají denního i večerního lyžování. „U vleků se netvoří fronty, lyžuje se bez čekání a doufáme, že co nejdříve otevřeme i další sjezdovky. Především se pak těším na Vyhlídku, což je červená sjezdovka a největší novinka letošní sezóny,“ upozornil Dušek.

Areál znovu připravuje i celou řadu akcí. Sobota bude Dnem s handicapem a na programu je například jízda na monoski, nebo návštěva Aquaparku Lipno. „Víkend bude vrcholit v neděli v 19 hodin večerním vítáním hostů, kdy bude znovu připravená celá řada soutěží a her,“ konstatoval Dušek.

Zmínil, že lyžaři začátečníci se mohou obrátit na zkušené instruktory místní lyžařské školy a děti budou znovu bavit animace s lišákem Foxem. Lipenské středisko nabízí v lednu také výrazné slevy na skipasy. „S kartou hosta Lipno.card ušetří lyžaři na tři a vícedenním skipasu až dvacet procent a Stezkabus i depot, kde si mohou přezout lyže před výšlapem na Stezku korunami stromů, mají zdarma,“ doplnil Dušek. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČSÚ: Většina podnikatelů si sama určuje pracovní dobu

12:08 ČSÚ: Většina podnikatelů si sama určuje pracovní dobu

Se svou prací je spokojena většina podnikatelů. 74 % z nich se samostatně rozhoduje o pracovní době.