MD ČR: Kulatý stůl k zadávacím podmínkám na poradenský tendr pro PPP R4

27.06.2015 19:14

Ministerstvo dopravy sděluje potenciálním zájemcům o poskytování poradenských služeb souvisejících s připravovaným projektem PPP R4, že v pondělí 29. 6. 2015 od 13 hodin se v zasedacím sále MD uskuteční „Kulatý stůl k zadávacím podmínkám na poradenský tendr pro PPP R4“.

MD ČR: Kulatý stůl k zadávacím podmínkám na poradenský tendr pro PPP R4
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo dopravy
reklama

Akci organizuje Ministerstvo dopravy společně s Asociací pro rozvoj infrastruktury. Smyslem akce je prodiskutovat rámcové podmínky připravované veřejné zakázky tak, aby pro připravovaný projekt bylo transparentně vybráno dostatečně kvalifikované poradenské konsorcium při současném dosažení dostatečného počtu soutěžitelů. Akce je omezena z pohledu počtu možných účastníků. Požadavky k Vaší účasti na akci zasílejte ZDE, pokud jste se již neregistrovali prostřednictvím Asociace pro rozvoj infrastruktury.

Projektová příprava

Dle směrnice V-1-2012 byly v průběhu ledna a února projednány rozpisy přípravy projektů u jednotlivých resortních organizací ŘSD ČR, SŽDC a ŘVC ČR. Dne 3. 3. 2015 byly rozpisy investorské přípravy schváleny Centrální komisí. Došlo k aktualizaci přidělených finančních prostředků a k úpravě činností dle současného skutkového stavu projektové přípravy u jednotlivých projektů na rok 2015 a 2016 a nově byly přiděleny finanční prostředky a činnosti na rok 2017.

Ministerstvo dopravy bude pravidelně zveřejňovat aktualizované rozpisy investorské přípravy na svých webových stránkách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MeSES: Omezení shromažďování je jedno z nejúčinnějších opatření

10:49 MeSES: Omezení shromažďování je jedno z nejúčinnějších opatření

Stanovisko ke změnám v opatřeních k 12. 4. 2021