MD ČR: Kulatý stůl k zadávacím podmínkám na poradenský tendr pro PPP R4

27.06.2015 19:14

Ministerstvo dopravy sděluje potenciálním zájemcům o poskytování poradenských služeb souvisejících s připravovaným projektem PPP R4, že v pondělí 29. 6. 2015 od 13 hodin se v zasedacím sále MD uskuteční „Kulatý stůl k zadávacím podmínkám na poradenský tendr pro PPP R4“.

MD ČR: Kulatý stůl k zadávacím podmínkám na poradenský tendr pro PPP R4
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo dopravy

Akci organizuje Ministerstvo dopravy společně s Asociací pro rozvoj infrastruktury. Smyslem akce je prodiskutovat rámcové podmínky připravované veřejné zakázky tak, aby pro připravovaný projekt bylo transparentně vybráno dostatečně kvalifikované poradenské konsorcium při současném dosažení dostatečného počtu soutěžitelů. Akce je omezena z pohledu počtu možných účastníků. Požadavky k Vaší účasti na akci zasílejte ZDE, pokud jste se již neregistrovali prostřednictvím Asociace pro rozvoj infrastruktury.

Projektová příprava

Dle směrnice V-1-2012 byly v průběhu ledna a února projednány rozpisy přípravy projektů u jednotlivých resortních organizací ŘSD ČR, SŽDC a ŘVC ČR. Dne 3. 3. 2015 byly rozpisy investorské přípravy schváleny Centrální komisí. Došlo k aktualizaci přidělených finančních prostředků a k úpravě činností dle současného skutkového stavu projektové přípravy u jednotlivých projektů na rok 2015 a 2016 a nově byly přiděleny finanční prostředky a činnosti na rok 2017.

Ministerstvo dopravy bude pravidelně zveřejňovat aktualizované rozpisy investorské přípravy na svých webových stránkách.

reklama

autor: PV

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Sankce

Je pravda, že Rusko válčí i přes sankce, ale jakou jinou páku na něj použít? Nebo byste nedělal nic a jen přihlížel ruské agresi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: Česká republika získala na evropském finále dopravní soutěže bronz

7:14 BESIP: Česká republika získala na evropském finále dopravní soutěže bronz

Česká republika dosáhla i letos na mezinárodní úrovni dalšího velkého úspěchu – na evropském finále …