MHMP: Dopravní opatření v souvislosti s akcí „Motorkářská mše“

10.05.2019 14:32 | Zprávy

V sobotu 11. května 2019 se v Praze v souvislostí s 10. ročníkem akce „Motorkářská mše“ uskuteční tzv. spanilá jízda. Kolona motorkářů pojede po komunikacích v Praze 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 a 15 mezi 13. a 14. hodinou. Na trase jízdy je povolena postupná uzavírka.

MHMP: Dopravní opatření v souvislosti s akcí „Motorkářská mše“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Trasa „spanilé“ jízdy povede po komunikacích:
Jablonecká, Lovosická, Vysočanská, Rochlická, Liberecká, V Holešovičkách, Nová Povltavská, Tunelový komplex Blanka, Strahovský tunel, tunel Mrázovka, Dobříšská, Zlíchovský tunel, Strakonická, Barrandovský most, Jižní Spojka, Štěrboholská Spojka, Průmyslová, Kbelská, Čakovická, Prosecká, Vysočanská, Jiřetínská, Jablonecká.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

22:14 ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

Bankovní rada na svém jednání o finanční stabilitě rozhodla ponechat sazbu proticyklické kapitálové …