MHMP: Dopravní opatření v souvislosti s akcí Spanilá jízda skútrů Vespa Prahou

17.06.2021 8:24

V sobotu 19. června 2021 se v Praze uskuteční Spanilá jízda skútrů Vespa. Povede po komunikacích na území městských částí Praha 1, 2, 3, 5, 6, 7 a 8. V trase jízdy je povolen pohyblivý zábor.

MHMP:  Dopravní opatření v souvislosti s akcí Spanilá jízda skútrů Vespa Prahou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Nové radnice, sídla pražského magistrátu

Odjezd účastníků jízdy, kterých by mělo být cca 250, je plánován v 11:00 hodin z parkoviště v ulici U papírny, Praha 7, návrat na stejné místo do cca 12:30 hodin.

Trasa jízdy povede po komunikacích: U papírny, Železničářů, Plynární, Argentinská, Za viaduktem, nábř. Kapitána Jaroše, nábř. Edvarda Beneše, U Bruských kasáren, Chotkova, Mariánské hradby, Jelení, Keplerova, Pohořelec, Dlabačov, Bělohorská, Vaníčkova, Turistická, Na Hřebenkách, Švédská, Zapova, Holečkova, nám. Kinských, Újezd, Karmelitská, Malostranské nám., Letenská, Klárov, Mánesův most, nám. Jana Palacha, Křížovnická, Smetanovo nábř., Masarykovo nábř., Rašínovo nábř., Svobodova, Na slupi, Benátská, Kateřinská, Lípová, Štěpánská, Václavské nám. (2x otočka před pěší zónou se zastávkou do 20 min.), Opletalova, Růžová, Olivová, Politických vězňů, Panská, Na příkopě, Hybernská, Husitská, Trocnovská, Prvního pluku, Křižíkova, Ke Štvanici, Rohanské nábř., Voctářova, Štorchova, Libeňský most, Jankovcova, U Uranie, Ortenovo nám., Vrbenského, Partyzánská, Na zátorách, U papírny. Trasou dotčené komunikace budou uzavírány na dobu nezbytně nutnou pro průjezd kolony. Na akci je zajištěna asistence Policie ČR.

Pořadatelem akce je Vespa Club Czech Republic z.s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: V Dukovanech proběhla Letní univerzita s rekordním zájmem studentek

11:15 ČEZ: V Dukovanech proběhla Letní univerzita s rekordním zájmem studentek

Třicítka nejlepších zájemců o účast na 13. ročníku Letní univerzity úspěšně absolvovala dvoutýdenní …