MHMP: Dopravní opatření v souvislosti se sobotním shromážděním a oslavami 17. listopadu

13.11.2019 19:35 | Zprávy

Nadcházející víkend čeká Prahu řada významných událostí, které budou mít vliv na dopravu i bezpečnost.

MHMP:  Dopravní opatření v souvislosti se sobotním shromážděním a oslavami 17. listopadu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu na Mariánském náměstí

V sobotu se na Letné uskuteční Demonstrace pro demokracii, při níž není plánována dopravní uzavírka, policie však může operativně uzavřít či omezit komunikace v okolí. V neděli 17. listopadu 2019 se budou v Praze konat hlavní oslavy 30. výročí Sametové revoluce. V této souvislosti budou zavedena v centru metropole dopravní opatření, některá s platností již od soboty 16. listopadu. Po celý víkend budou panovat zvýšená bezpečnostní opatření a v ulicích bude více strážníků a policistů.

„Hlavní město Praha spolupracuje se všemi složkami Integrovaného záchranného systému na zajištění bezpečného průběhu oslav 17. listopadu. V souvislosti s dopravními opatřeními je pro veřejnost zřízena i informační linka,“ sdělil náměstek primátora pro bezpečnost Petr Hlubuček.

Operační středisko pražského magistrátu bude mít po oba dny personálně posílený provoz a bude koordinovat informace mezi jednotlivými složkami IZS a dalšími účastníky. Bude zde v provozu bezplatná informační linka 800 100 991:
- v sobotu 16. listopadu 2019 od 9:00 do 21:00 hodin
- a v neděli 17. listopadu 2019 od 8:00 do 22:00 hodin

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Vím, že chcete skončit v čele SOCDEM

Končíte i v politice? Nebo to dál budete zkoušet? A co budete dělat teď? A ještě jeden dotaz. Jak zpětně hodnotíte spojení s komunisty? Jste pro, aby v něm strana pokračovala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Cvičení Hradba 2025 prověřilo také ochranu transformoven

16:26 ČEZ: Cvičení Hradba 2025 prověřilo také ochranu transformoven

Ve dnech 3. –21. listopadu 2025 probíhalo celorepublikové cvičení Armády ČR nazvané Hradba 2025. Voj…