MHMP: Dopravní opatřeních v souvislosti se Dnem bez aut

21.09.2018 19:59 | Zprávy

V sobotu 22. září 2018 se v rámci Evropského týdne mobility uskuteční Den bez aut a Pražské cyklozvonění. Tuto tradiční dopravně-společenskou akci budou provázet některá dopravní opatření.

MHMP: Dopravní opatřeních v souvislosti se Dnem bez aut
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Akce se koná na komunikaci Křižíkova v Praze 8, která bude od 00.00 hodin do 24.00 hodin uzavřena v úseku Ke Štvanici – Kollárova pro automobilovou dopravu. Provoz autobusů MHD zůstane zachován.

Objízdná trasa: Rohanské nábř., Šaldova, Pernerova, Prvního pluku, Trocnovská, Husitská, Seifertova, Wilsonova, Ke Štvanici, Klimentská, Holbova, Těšnovský tunel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Kontroly elektrovozidel včetně kol a koloběžek

16:13 MHMP: Kontroly elektrovozidel včetně kol a koloběžek

Metropole se zvláště v letních měsících zaměřuje ve spolupráci s Policií ČR a dalšími složkami na ko…