MHMP: Informace o dopravním opatření v souvislosti s akcí Gentleman Ride 2018

26.09.2018 19:59 | Zprávy

V neděli 30. září 2018 se od 13:00 do 14:00 hodin uskuteční organizovaná vyjížďka motocyklů Gentleman Ride 2018 po komunikacích Prahy 1, 2 a 5.

MHMP: Informace o dopravním opatření v souvislosti s akcí Gentleman Ride 2018
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Pro akci je povolena postupná uzavírka na trase: Svornosti, Hořejší nábřeží, Nábřežní, Janáčkovo nábřeží, most Legií, Smetanovo nábřeží, Křižovnická, 17. listopadu, Pařížská, Staroměstské náměstí, Dlouhá, V Kolkovně, Široká, Elišky Krásnohorské, Bílkova, Pařížská, náměstí Curieových, Dvořákovo nábřeží, Na Františku, Hradební, Řásnovka, Revoluční, Králodvorská, U Prašné brány, Hybernská, Wilsonova, Václavské náměstí (otočení do protisměru nad pěší zónou), Mezibranská, Žitná, Karlovo náměstí, Resslova, Masarykovo nábřeží, Jiráskův most, Dienzenhoferovy sady, Zborovská, Svornosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Výbor OP Spravedlivá transformace jednal v Mostě o dalším postupu programu

22:33 MŽP: Výbor OP Spravedlivá transformace jednal v Mostě o dalším postupu programu

Monitorovací výbor Operačního programu Spravedlivá transformace (OP ST), financovaného z prostředků …