MHMP: Jednání Zastupitelstva hl. m. Prahy a jednotlivých výborů se budou konat v omezeném režimu

08.09.2020 18:47

Ve čtvrtek 10. září 2020 se uskuteční 19. jednání Zastupitelstva hlavního města Prahy. Vzhledem k opatřením ministerstva zdravotnictví a Hygienické stanice hl. m. Prahy se bude jednání konat v omezeném režimu, zároveň žádáme veřejnost a média, aby využila možnosti sledování online přenosu na stránkách www.praha.eu. Opatření se dotknou také návštěv veřejnosti na jednáních výborů Zastupitelstva hl. m. Prahy.

MHMP:  Jednání Zastupitelstva hl. m. Prahy a jednotlivých výborů se budou konat v omezeném režimu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do budovy Nové radnice, sídla pražského magistrátu
reklama

Jednání pražského zastupitelstva dne 10. září 2020 se uskuteční v omezeném režimu. Veřejnosti bude umožněn vstup do jednacího sálu do prostoru vyhrazenému pro publikum pouze hlavním vchodem z Mariánského náměstí. Příchozí budou muset mít zakrytá ústa a nos rouškou či jinou ochranou. S ohledem na upravený režim jednání nebude možné pohybovat se mimo tuto galerii. Bude zde k dispozici mikrofon, aby občané měli možnost vyjádření k projednávaným bodům.

Tato opatření se týkají také zástupců médií, kterým doporučujeme, stejně jako veřejnosti, aby sledovali jednání zastupitelstva online ZDE. Přístup pro ně bude umožněn pouze do prostoru galerie pro veřejnost.

V případě osobní přítomnosti v sále Zastupitelstva hl. m. Prahy je nezbytné dodržovat určité zásady - důsledně si chránit dýchací cesty rouškou, respirátorem nebo jiným odpovídajícím prostředkem a dbát na dodržení doporučených rozestupů alespoň 1,5 metru.

Omezení pro veřejnost se mohou týkat mimo jiné jednání výborů Zastupitelstva hl. m. Prahy, proto žádáme veřejnost, aby sledovala aktuální informace ZDE. Upozorňujeme, že i nadále platí pravidla o zachování hygienických opatření, tedy, že je nutné mít nasazené roušky nebo jinou ochranu dýchacích cest. Všichni účastníci jednání budou také požádáni o vyplnění kontaktu, důvodem je usnadnit Hygienické stanici hl. m. Prahy případné trasování. Některá jednání mohou mít také například omezenou kapacitu z důvodu dodržování rozestupů. Děkujeme za pochopení a dodržování těchto opatření.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Zastávka v Háji ve Slezsku už čeká na školáky

9:02 Nadace ČEZ: Zastávka v Háji ve Slezsku už čeká na školáky

Už žádné přebíhání přes nebezpečnou silnici! Rodiče kluků a holek z okolních vesnic, kteří čekají na…