MHMP: Jednání pražských zastupitelů sledujte raději online

19.05.2020 16:26

17. zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy ve čtvrtek 21. května se bude konat v upraveném režimu. Důvodem jsou pokračující mimořádná opatření v souvislosti s epidemií nemoci COVID-19. Vzhledem k tomu, že jednání bude tradičně přenášeno online, hlavní město žádá veřejnost i zástupce médií, aby využili možnosti sledování tohoto přenosu.

MHMP: Jednání pražských zastupitelů sledujte raději online
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu na Mariánském náměstí

Zastupitelé budou sedět na svých místech oddělení plexiskly. Všichni přítomní budou mít povinnost nosit roušky a udržovat rozestupy. Podle doporučení hygieniků má být v sále maximálně 100 lidí.

Hlavní město Praha proto doporučuje veřejnosti, aby jednání pražských zastupitelů sledovala online. Omezenému počtu občanů bude umožněn zvláštní vstup od hlavního vchodu do Nové radnice z Mariánského náměstí a do jednacího sálu, do prostoru veřejnosti vždy vyhrazenému. Z galerie pro veřejnost nebude možné vstoupit mezi zastupitele. Bude zde k dispozici mikrofon, aby občané dostali možnost vyjádření, ale nemuseli chodit k řečnickému pultu.

Zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy začíná v 8:30 hodin, návrh programu je k dispozici ZDE a průběh jednání bude přenášen v přímém přenosu na portálu hl. m. Prahy ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM zajistil likvidaci padělků

22:54 ÚZSVM zajistil likvidaci padělků

ÚZSVM ve Žďáru nad Sázavou zajistil likvidaci padělků oděvů, obuvi, hraček a dalších věcí, zabraných…