MHMP: Od zítřka budou pro veřejnost zdarma k dispozici dvě kluziště na Letné

30.11.2022 22:54 | Tisková zpráva

Pro letošní zimní sezónu připravilo hlavní město pro širokou veřejnost opět dvě kluziště na Letné. Přímo na Letenské pláni budou moci od čtvrtka 1. prosince všichni milovníci bruslení navštívit zcela zdarma ledové plochy, které budou sloužit jak pro děti, tak i dospělé.

MHMP: Od zítřka budou pro veřejnost zdarma k dispozici dvě kluziště na Letné
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do budovy Nové radnice, sídla pražského magistrátu

Kluziště je v plánu ponechat v provozu minimálně do 28. února 2023, podle aktuálního počasí se nicméně může doba prodloužit.

K bruslení budou připraveny dvě plochy, konkrétně bude možné si zajezdit na hlavním kluzišti o rozměrech 40x20 metrů. V jeho těsné blízkosti bude od hlavního města přichystané i druhé, menší kluziště o rozměrech 20x10 metrů, na kterém se budou moci učit bruslit ti nejmenší. Areál bude otevřen denně od 9:00 do 21:00 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

22:08 Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje jednoduchý a přehledný postup pro rodiče, jejichž dítě má zdra…