MHMP: Praha podpoří uspořádání dějepisné soutěže, v níž se utkají gymnazisté z celého Česka i Slovenska

28.04.2021 17:56 | Zprávy

Již 29. ročník Dějepisné soutěže studentů gymnázií České a Slovenské republiky se v průběhu letošního roku uskuteční v Praze a v jednotlivých krajích. Hlavní město finančně podpoří její pořádání částkou 75 tisíc korun.

MHMP: Praha podpoří uspořádání dějepisné soutěže, v níž se utkají gymnazisté z celého Česka i Slovenska
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Soutěž je určena žákům gymnázií z celé České a Slovenské republiky. „Vzhledem k mimořádnému zájmu se pořádají nejprve krajská kola v obou zemích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Evropský koordinovaný přístup

Myslíte, že lze na něco takového fakt spoléhat, a že to přinese něco pozitivního? Vždyť za většinu problémů co se týká energetiky a nejen jí může podle mě právě EU svou politikou nebo to snad vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Pálení čarodějnic. Zásady bezpečného rozdělávání ohně

22:33 HZS ČR: Pálení čarodějnic. Zásady bezpečného rozdělávání ohně

S blížícím se koncem dubna a tradičním pálením čarodějnic upozorňují hasiči na dodržování základních…