MHMP: Praha získala na rozvoj školství přes 78 milionů korun

23.09.2023 11:42 | Tisková zpráva

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podpořilo hlavní město v oblasti školství. V dotačním programu přidělilo Praze přes 78 milionů korun, které hlavní město využije na nejrůznější vzdělávací aktivity.

MHMP: Praha získala na rozvoj školství přes 78 milionů korun
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Nové radnice, sídla pražského magistrátu

Praha obdržela prostřednictvím Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK) částku 78 168 410 Kč. Tyto prostředky bude Praha směřovat na nejrůznější neinvestiční aktivity v rámci zmíněného programu. Příjemci těchto dotací jsou příspěvkové organizace pod správou městských částí, převážně se jedná o školy a školská zařízení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Vím, že chcete skončit v čele SOCDEM

Končíte i v politice? Nebo to dál budete zkoušet? A co budete dělat teď? A ještě jeden dotaz. Jak zpětně hodnotíte spojení s komunisty? Jste pro, aby v něm strana pokračovala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Důvěra spotřebitelů v ekonomiku dále roste, podnikatelů nikoliv

10:34 ČSÚ: Důvěra spotřebitelů v ekonomiku dále roste, podnikatelů nikoliv

Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu), vyjádřený bazickým indexem, meziměsíč…