MHMP: Výstava Rudé století mapuje 100 let existence Komunistické strany Československa

13.05.2021 16:14 | Zprávy

V pátek 14. května 2021 bude v prostoru mezi Werichovou vilou a Museem Kampa zahájena výstava Rudé století, kterou připravilo Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových ve spolupráci s Muzeem paměti XX. století.

MHMP: Výstava Rudé století mapuje 100 let existence Komunistické strany Československa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Provede návštěvníky milníky a přelomovými okamžiky Komunistické strany, která byla založena roku 1921, v roce 1948 převzala moc a další čtyři desetiletí určovala osudy všech občanů Československa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak přesně plánujete řešit financování ubytovaní v domovech pro seniory?

Je nebo není pravda, že by si to museli hradit ze svého i třeba za cenu toho, že by museli rozprodat svůj majetek? A pokud ano, co by se stalo, kdyby třeba svůj byt či dům darovali někomu v rodině, což je podle mě správné a dost to řeší i problém s bydlením? Nevytloukáte klín klínem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MPO: Vychází výroční zpráva za rok 2024 o prověřování zahraničních investic

16:26 MPO: Vychází výroční zpráva za rok 2024 o prověřování zahraničních investic

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo čtvrtou Výroční zprávu o prověřování zahraničních investi…