MHMP: Zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech v Praze končí již dnes v 18 hodin

28. 8. 2020 17:05

Český hydrometeorologický ústav dnes vydal novou výstrahu, která mění platnost nařízení hlavního města Prahy týkajícího se zákazu rozdělávání ohňů na místech zvýšeného nebezpečí vzniku požáru na území metropole. Doba zvýšeného nebezpečí vzniku požáru stanovená do půlnoci 28. srpna končí dříve – již v 18:00 hodin.

MHMP:  Zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech v Praze končí již dnes v 18 hodin
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Nové radnice, sídla pražského magistrátu
reklama

V době zvýšeného nebezpeční vzniku požáru je zakázáno v lesích a v jejich okolí, v lesoparcích, zahradách a na dalších rizikových místech zejména rozdělávat ohně, kouřit a používat pyrotechnické výrobky.

Plný text Nařízení č. 6/2019 Sb. hl. m. Prahy, kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru, ze dne 26. dubna 2019 je k dispozici na portálu ZDE.

Letos v létě byl na území hlavního města Prahy zákaz rozdělávání ohňů vyhlášen od 28. července do 3. srpna, nyní zákaz platil od 26. srpna.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Ekologické chlazení může snížit emise z hraní počítačových her až o 70 %. Pomůže Cloud&Heat z portfolia fondu ČEZ Inven Capital

12:39 ČEZ: Ekologické chlazení může snížit emise z hraní počítačových her až o 70 %. Pomůže Cloud&Heat z portfolia fondu ČEZ Inven Capital

Jedna z největších světových telekomunikačních firem, Deutsche Telekom, testuje chlazení svých data …