MPO: Ministr Jan Mládek podepsal s Jihočeským krajem memorandum o energetických úsporách

16.05.2016 17:32 | Zprávy

Cílem memoranda je vytvoření platformy, která umožní spolupráci MPO a Jihočeského kraje pro zavedení energetického managementu a snižování nákladů na energetický provoz budov spravovaných krajem.

MPO: Ministr Jan Mládek podepsal s Jihočeským krajem memorandum o energetických úsporách
Foto: mpo.cz
Popisek: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR - logo

Memorandum o spolupráci na projektu "Zavedení inovativních přístupů při správě svěřeného majetku" podepsali v Českých Budějovicích ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola. Pilotní projekt zmapuje padesát objektů, které spravuje Jihočeský kraj, a zjistí jejich energetickou náročnost. Na základě toho kraj poté sjednotí koncepci dalšího provozu a energetického managementu objektů. V letošním roce podpoří MPO projekt částkou pěti milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

22:33 Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

Pražská strojírna a.s. dodala kompletní kolejový trojúhelník pro křížení ulic Vinohradská a Počernic…