MPO: Společnost OTE má nového předsedu představenstva

01.07.2021 8:24 | Zprávy

Michal Puchel je novým předsedou představenstva akciové společnosti OTE, do čelní pozice ho zvolili členové tohoto orgánu. Před tím dozorčí rada z funkce odvolala Aleše Tomce. OTE spadá pod Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO), které je jediným akcionářem této firmy. Nový předseda představenstva OTE a.s. Michal Puchel, který byl dosud členem představenstva této společnosti, se funkce ujal včera.

MPO: Společnost OTE má nového předsedu představenstva
Foto: mpo.cz
Popisek: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR - logo

„Věřím, že nový předseda představenstva bude dobrým lodivodem a bude OTE bezpečně provázet velmi dynamickými vlnami energetického sektoru,“ říká vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu a dopravy Karel Havlíček a dodává: „Michalu Puchelovi přeji v nové pozici mnoho úspěchů, MPO v tom bude samozřejmě pomáhat.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cena Správy jeskyní ČR ocení osobnosti. Navrhněte kandidáty

22:03 Cena Správy jeskyní ČR ocení osobnosti. Navrhněte kandidáty

Osobnosti v oblasti výzkumu, ochrany a zpřístupňování jeskyní a krasového podzemí vyzdvihne Cena Spr…