MPO: Státní tajemník vyhlásil nový ročník soutěží Rady kvality ČR

17.06.2018 12:56

Státní tajemník Ministerstva průmyslu a obchodu a předseda Rady kvality České republiky JUDr. Ing. Robert Szurman vyhlásil nový ročník soutěží o získání ocenění v programech vyhlašovaných Radou kvality ČR, která pracuje v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu.

MPO: Státní tajemník vyhlásil nový ročník soutěží Rady kvality ČR
Foto: mpo.cz
Popisek: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR - logo
reklama

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi, abych jako státní tajemník v Ministerstvu průmyslu a obchodu a předseda Rady kvality České republiky vyhlásil nový ročník soutěží o získání ocenění v programech vyhlašovaných Radou kvality ČR, která pracuje v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu.

Vyhlašuji pro rok 2018:

  • Národní cenu kvality České republiky v programech START PLUS, CAF a EXCELENCE
  • Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost

V pondělí dne 18. června 2018 od 12:00 h budou pro organizace, které mají zájem o účast v některé z Národních cen, na internetových stránkách ZDE zpřístupněny přihlášky pro účast v těchto cenách. Termín pro podání přihlášek je stanoven do pátku dne 29. června 2018 včetně.

Organizace zašle vyplněnou a podepsanou přihlášku elektronicky ve formátu PDF na e-mailovou adresu ZDE. Obdržené přihlášky eviduje ministerstvo průmyslu a obchodu. Organizace, která zašle přihlášku do některé z výše uvedených Národních cen, bude elektronicky (e-mailem) vyrozuměna o tom, zda je evidována a zařazena mezi uchazeče o účast ve zvolené Národní ceně. Vyrozumění bude zasláno po uplynutí termínu pro podání termínu přihlášek, tj. po 29. červnu 2018. Společně s vyrozuměním bude organizaci zaslán návrh smlouvy o spolupráci při hodnocení v rámci Národní ceny a další pokyny. Předpokladem pro to, aby se organizace stala účastníkem Národní ceny, je uzavření zmíněné smlouvy s Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Robert Szurman v.r.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klaudiánova nemocnice otevřela novou lékárnu

19:27 Klaudiánova nemocnice otevřela novou lékárnu

V mladoboleslavské nemocnici se otevřela nová výdejna léků. Přestěhovala se z původního místa v inte…