MŠMT: Náměstkyně Prudíková k dohodě s Gruzií v oblasti školství

22.11.2017 21:30 | Zprávy

Náměstkyně ministra školství Dana Prudíková podepsala minulý týden v Tbilisi za MŠMT dohodu s Gruzií o spolupráci v oblasti školství a vědy. Za gruzínskou stranu ji podepsal nově jmenovaný ministr školství a vědy Micheil Čchenkeli.

MŠMT: Náměstkyně Prudíková k dohodě s Gruzií v oblasti školství
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo

„Dohoda byla mezi oběma rezorty sjednávána několik let, její podpis proto považuji za velký úspěch,“ uvedla náměstkyně pro řízení sekce legislativy a mezinárodních vztahů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Dana Prudíková a pokračovala: „Dohoda se týká kromě jiného například vzájemné podpory výměny studentů, akademických a výzkumných pracovníků, podpory výuky jazyka a literatury či každoročního poskytování stipendií na letních školách pořádaných v partnerské zemi,“ dodala náměstkyně Prudíková k významu podpisu dohody s Gruzií. Originál dohody přivezli zástupci MŠMT do České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Stát sliboval od roku 2025 plně digitální služby, podařilo se to jen u 18 procent

13:21 NKÚ: Stát sliboval od roku 2025 plně digitální služby, podařilo se to jen u 18 procent

Přestože ČR investovala do rozvoje digitalizace veřejné správy v letech 2020 až 2024 více než 50 mil…